Yhteystiedot

VUR Hallitus esittäytyy!

Varkauden Urheiluratsastajat ry hallitus 2022 

 

Puheenjohtaja, tiedotus

Katja Niiranen

katja.niiranen@hotmail.com

040 7387 700

 

Varapuheenjohtaja

Kirsi Mutka-Paintola

kirsi.mutka-paintola@proagria.fi

040 032 2465

 

Rahastonhoitaja

Sofia Hartikainen

sofia.laitinen@gmail.com

044 595 3670

 

Equipe- ja Kipa-vastaava, seura-asut

Titta Pastinen

titta.pastinen@outlook.com

044 485 0240

 

Jäsensihteeri

Jutta Ruhanen

jutta.hujanen@gmail.com

050 5256 643 

 

Sihteeri, ratsastusmerkit

Paula Vesa

pesonenpaula@hotmail.com

040 7541 031

 

Turvallisuus- ja kilpailuvastaava

Satu Haukka

satu@varkaudenratsastuskeskus.eu

040 5464 689

 

Kanttiinivastaava

Tuula Kokkonen

tuula.kokkonen66@gmail.com

040 512 7901

 

Nuorisovastaava ja jäsentapahtumat

Saimi-Sofia Pirinen 

saimisofia.pirinen@gmail.com

044 973 7546

 

 


 

Hallituksen ulkopuolelta

Kalusto

Heikki Haukka

heikki.haukka@gst.fi

040 0738 320 

 

Tekniikka

Tuomo Vehviläinen

tuomo.vehvilainen@gmail.com

040 8605 947

 

Tuntiratsastajat vastaava

Jutta Soininen 

jutta_992@hotmail.com

044 203 4669

 

 

Ota yhteyttä tai anna palautetta!

VUR Hallitus 2022
VUR ja uusi logo & lippu 2005