Yhteystiedot

Varkauden Urheiluratsastajat ry hallitus 2017

 

Puheenjohtaja, tiedotus, nuorisotoiminta

Jutta Soininen

Posetiivi 1A1, 78850 Varkaus

Puh. 044 2034 669 email jutta.soininen@outlook.com

 

Varapuheenjohtaja, Seura-asut

Anni-Stiina Räsänen

Puh. 044 975 4344 email anni-stiina.r@luukku.com

 

Kanttiinivastaava

Anu Karvinen

Helminkuja 6, 78870 Varkaus

Puh. 050 3255 650 email. aekarvinen@gmail.com

 

Sihteeri, ratsastumerkit

Päivi Maijanen

Niittykatu 3d16, 78870 Varkaus

Puh. 040 587 3796 email paivi.maijanen@varkaus.fi

 

Rahastonhoitaja, tuntiratsastajat-vastaava

Anu Koistinen

Lummekatu 3 78850 Varkaus

Puh. 040 7599 807 email koistinen.anu@luukku.com

 

Equipe- ja Kipa-vastaava, jäsensihteeri

Jutta Ruhanen

Iikanmäentie 52, 52610 Tuukkala

Puh. 050 5256 643 email jutta.hujanen@gmail.com

 

Equipe- ja Kipa-tiimi

Laura Jylhä

p. 050 324 7615 email laura.m.jylha@gmail.com

 

Turvallisuus- ja kilpailuvastaava

Satu Haukka

Jäppiläntie 743 78850 Varkaus

Puh. 040 5464 689 email satu@varkaudenratsastuskeskus.eu

 

Tapahtuma- ja retkivastaava

Tuomo Vehviläinen

email tuomo.vehvilainen@gmail.com

 

 


 

Hallituksen ulkopuolelta

Kalusto

Heikki Haukka

Jäppiläntie 743, 78850 Varkaus

Puh. 040 0738 320 email heikki.haukka@gst.fi

 

 

 

 

 

 

Ota yhteyttä tai anna palautetta!

Hallitusta 2017
VUR ja uusi lippu 2005